KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14718066
nr 1471 8066
Anders Wallin
(f. 1953), Sverige
"Inloppet till Karlby hamn, Åland". Signerad, daterad 1990, bladets mått: 20x28, yttermått inklusive ram: 36x44, akvarell
Anders Wallin, svensk målare född 1953.
Utrop:
500 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:47:58